Зимові реколекції Вінницького регіону

14 січня в с. Мурафа відбулись реколекції Вінницького Регіону ФОС, в котрих прийняло участь більше 100 осіб з Шаргороду, Жмеринки, Вінниці, Бару, Чечельника, Козлівки, Плебанівки, та неймовірно гостинні брати та сестри з Мурафи.
Ці реколекції очолив наш новий регіональний асистент від Ордену Братів Менших бр. Олександр OFM, котрий зараз перебуває в Шаргороді.
Все розпочалось від знайомства, тому що так склалось, що в нас не тільки нові регіональні асистенти (вже відомо, що регіональним асистентом від Ордену Братів Капуцинів призначено бр. Леоніда Кушнірука OFMCap), але також маємо нову регіональну Раду. Таким чином, наш новообраний старший Вінницького Регіону бр. Олексій Макаров приступив до мікрофону і розпочав нашу братерську зустріч, а брат Олександр підготував конференцію "Чому Бог став людиною".
У цей день Ісус нам подарував багато радості, ми знову мали нагоду побачитись і поспілкуватись, спільно пережити Євхаристію, а ввечері для нас виступив легендарний Мурафський Духовий Оркестр (а точніше його частина, бо кажуть, що весь оркестр є дуже великий), котрий заграв різних Колядок, а також на честь воїнів АТО було виконано марш.
Як завжди після такої зустрічі залишаються приємні спогади і трішки жаль, що це був лише один день. Особисто для мене зустріч в Мурафі залишається одною з найяскравіших подій в житті нашого Регіону і за це я дуже вдячний Ісусу, що подарував мені такий прекрасний Орден.
Мир та добро!
 
Бр.Юрій, OFS (Вінниця)