Формаційні курси для форматорів

26-28 лютого 2016 року в с. Старий Остропіль Хмельницької області відбулось чергове скликання курсів форматорів ФОС , розпочатих в 2013 році з ініціативи Національної Ради ФОС в Україні Міжнародним Радним бр. Бенедетто Ліно,OFS.

а двох початкових скликаннях (у 2013 та 2015 р.р.) брат Бенедетто опрацював з учасниками чотири теми міжнародної формаційної програми. Подальші курси провадились на базі наданих матеріалів зусиллями Національної Ради.

Цього разу 30 світських францисканців, які відбували формаційні курси вже в пятий раз, передавали набуті знання наступним 30 форматорам з місцевих та регіональних спільнот в Україні. Але головним надбанням цих зустрічей є те, що їхні учасники змогли відчути дух братерства і єдності єдиної францисканської родини, ближче пізнати своїх братів і сестер по вірі.

Конференції, підготовлені деякими братами і сестрами – учасниками попередніх зустрічей, жваво обговорювались і не залишили байдужими жодного присутнього.

Вважаючи на глибоку зацікавленість учасників та їхнє щире прагнення поглиблювати свою францисканську духовність та пізнавати сутність покликання, Національна Рада ФОС в Україні проініціювала створення на базі розпочатих курсів постійно діючої школи форматорів. Школа має на меті поглиблення розуміння покликання світських францисканців якомога більшої кількості членів Францисканського Ордену Світських на теренах України.