Формаційна зустріч форматорів ФОС в Україні

20-22 листопада 2015 року в с.Старий Остропіль Хмельницької області відбулася чергова формаційна зустріч форматорів Францисканського Ордену Світських в Україні.

На зустрічі були присутні 26 учасників , представників Регіональних Рад та Національної Ради ФОС в Україні. Зустріч відбувалася під духовною опікою членів Конференції Духовних Асистентів Національної Ради ФОС: о.Славомира Ветлугіна OFM та бр.Казимира Гузика OFM Cap.

Такі зустрічі-семінари набули характеру регулярних і мають на меті поглиблене опрацювання формаційних матеріалів для францисканців світських, які склали довічні Обітниці євангельського життя. Матеріали надані Національній спільноті ФОС в Україні Міжнародною Радою ФОС через Міжнародного форматора брата Бенедетто Ліно,OFS, який в 2013 та 2015 роках особисто провів два семінари для форматорів місцевих та Регіональних спільнот.

На зустрічі опрацьовувались теми «Що таке християнська формація» та «Покликання, харизма і місія світських францисканців». Конференції, проведені Духовними асистентами о.Славомиром Ветлугіним OFM , бр.Казимиром Гузиком OFM Cap. та Старшою Національної Ради ФОС Іриною Рудиченко, з великим зацікавленням обговорювались учасниками зустрічі.

На закінчення учасники ділились своїм особистим пережиттям з питань, які підіймались та обговорювались під час семінару. У 2016 році планується продовжити такі практичні формаційні зустрічі вже з наступною групою представників місцевих спільнот ФОС, для яких конференції будуть читати учасники попередніх зустрічей.