Духовні реколекції Вінницького регіону ФОС в с.Мурафа

16 січня в с. Мурафа відбулась чергова зустріч братів та сестер Вінницького регіону ФОС, котру очолив бр. Славомир Ветлугін OFM. У цьому з’їзді прийняли участь близько 130 осіб, включаючи 40 молодих осіб, котрі приїхали з Вінниці, Шаргороду та Розкоші. Було дуже радісно знову побачити рідні обличчя, був час поспілкуватись та разом заспівати Колядок, а брати та сестри з Мурафи як завжди проявили до нас велику гостинність, це створювало чудову родинну атмосферу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми також мали нагоду спільно пережити Євхаристію, котру для нас відправили бр. Славомир OFM, секретар провінції св. Йоана з Дуклі бр. Фаустин OFM, духовний асистент молоді бр. Кристіан OFM та отець візитатор, котрий приїхав з Польщі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після Євхаристії брат Славомир провів для нас зустріч, темою котрої стало «Входження Францисканської Молоді до ФОС», котру він провів опираючись на документ Міжнародної Ради ФОС. Текст цього документу закликав до єдності між Францисканською Молоддю та ФОС: «Францисканська Родина під впливом ініціатив знизу та при підтримці Церкви подбала, щоб… створити молодим особам умови для розпізнання та реалізації свого покликання… Коли молоді люди відчувають потяг до християнського життя, а особливо до духовності св. Франциска, то вони живуть у межах ФОС, перебуваючи у спільноті Францисканської Молоді. Францисканський Орден Світських є Орденом, який існуючи у світському стані найбільше відповідає тому, щоб товаришувати молодим, підтримувати їх та допомагати їм. Тому Церква довірила Францисканську Молодь Францисканському Ордену Світських.»

Думаю, що ця зустріч може стати добрим стимулом насамперед для францисканців світських почати шукати діалогу з молоддю і задуматись над тим, що ми покликані також до того, щоб створити для молодих осіб добрі умови для розпізнання їхнього покликання.

На завершення нашої зустрічі нас привітав отець прелат Йосип Свідніцький, котрий приготував для нас сюрприз – виступ мурафського духовного оркестру, котрий отримав звання Народного (насправді це була лише частина всього оркестру, котрий по словах о. Йосипа є на багато більшим). Це знову ж таки були знані усім колядки, котрі для нас виконувались молодими музикантами на духових інструментах.

Бр.Юрій, ofs (м.Вінниця)