Братерська зустріч в с.Гвардійське Хмельницького Регіону ФОС за участю Францисканської Молоді з Вінниці

31 січня 2016 року в с. Гвардійське Хмельницької обл. в парафії Божого Провидіння відбулась різдвяна францисканська братерська зустріч, на котру було запрошено Францисканську Молодь з Вінниці - молидих осіб, котрі одночасно є членами ФОС.

Зустріч розпочиналась в храмі молитвою Розарія, після чого відбулась Євхаристія, котру очолював настоятель парафії о. Петро Ґлувка разом з духовним асистентом ФОС братом Павлом Одуєм OFM Conv. По завершенні Євхаристії молодь показала виставу про святого Франциска «Ясла в Ґреччо», котра розповідає про особливу любов Франциска до Ісуса, народженого в убогій стайні.

Після цього всіх було запрошено на обід, де наше знайомство продовжилось спочатку через традиційне ділення оплатком, а пізніше за столом. Було місце також для ділення, під час котрого молодь змогла поділитись тим, що ФОС це Орден не тільки для старших осіб, але й для молодих.

Щиро дякуємо сестрам за запрошення і гостинність, сподіваємось також, що це мале свідоцтво зможе стати тим найменшим зернятком, вкинутим в землю. 

Бр.Юрій, ofs (м.Вінниця)