Постійна формація

Хто покликаний до євангелізації

Якщо є люди, які сповіщають по всьому світу Євангеліє спасіння, то вони це здійснюють по велінню, в ім'я і з благословення Христа Спасителя. «І як будуть проповідувати, коли не будуть послані?» (Рим 10,15), - писав той, хто, без сумніву, був одним з найбільших євангелізаторів. Ніхто не зможе здійснити це завдання, якщо не буде для цього посланий.

Коментарій, доповнення і питання Е. Крейзера, ФОС

Зєвангелізовані, щоб євангелізувати інших

ЦЕ - ЧАС ЕМАУСУ
Гаслом Генерального Капітулу ФОС, який відбувся у Бразилії, у місті Сан Пауло, з 22 по 29 жовтня 2011 року, було обрано «Зєвангелізовані, щоб євангелізувати інших».
Основним доповідачем був о. Фернандо Вентура OFM Cap.
«Це є час, щоб прислухатися до тисяч, до мільйонів братів, що прямують до Емаусу», сказав о. Фернандо. Він з власного досвіду дуже добре знайомий зі світовою ситуацією завдяки численним поїздкам, які здійснює до різних куточків світу.

о. Фернандо Вентура OFM Сap

Специфічне покликання до особливої місії

Покликання і місія – від «буття» до «дії»
Наше покликання – «бути з’євангелізованим». Місія – покликані євангелізувати. «З’євангелізовані, щоб євангелізувати» та «покликання і місія» – це дві тісно пов’язані між собою теми. В певному значенні, вони є просто двома шляхами обговорення однієї й тієї самої речі. Давайте поглянемо на причину цього.

Матеріал підготовлено Бенедетто Ліно, Формаційною групою Міжнародної Ради ФОС